Доставка і оплата

Способи доставки


На відділення "Нової Пошти"


При замовленні на суму більше 2000 грн. доставка здійснюється безкоштовно, якщо товар не бере участі в акціях та розпродажі. Ваше замовлення буде відправлено у вказане місто на будь-який склад "Нової Пошти", з котофрого вам буде зручніше забрати посилку.

Терміни доставки у великі міста України 1-2 робочі дні. Дізнатися адреси відділень та відстежити рух посилки за номером декларації можна на сайті транспортної компанії.

Вартість* доставки розраховується згідно з тарифами "Нова Пошта" та оплачується у відділенні при отриманні.

Оплата


Сплатити замовлений товар Ви можете декількома зручними для Вас способами:

Сплатити карткою Visa/MasterCard на сайті. При виборі цього способу оплати використовується платіжна послуга LIQPAY.
Передплата на картку «Приватбанку». Необхідні для оплати реквізити надсилаються після замовлення на Ваш телефон за допомогою СМС та на електронну пошту.
Післяплатою при отриманні у відділенні «Нової Пошти». Вартість послуги складає 20 грн. + 2% від суми переказу. Докладніше на сайті "Нової пошти".
Оплата готівкою, а також карткою VISA або MasterCard у точках самовивезення.

Звертаємо Вашу увагу, що у зв'язку з випадками неявок недобросовісних покупців за посилками, відправка з післяплатою можлива при внесенні передоплати 100 - 150грн

Чому 100-150 гривень?

Вартість відправлень по Україні становить приблизно 50-70 гривень в один бік і залежить від місця призначення посилки та суми післяплати. У разі Вашої відмови від покупки або невірно обраного Вами розміру - саме ця сума і лягає на витрати на транспортування в обидва напрямки. У тому випадку, якщо Ви забираєте товар, то сума Вашого замовлення буде меншою якраз на розмір внесеної передоплати при сплаті післяплати у відділенні Нової Пошти.

Навіщо платити передоплату?

Покладений платіж - це невиправдано ризикований спосіб доставки для продавця, який повинен відправити покупку в інше місто, не маючи жодних гарантій, що покупець дійсно має намір забрати її і оплатити.

У випадку, коли обмін/повернення відбулося з вини магазину, доставка буде оплачена за рахунок магазину і ми повернемо Ваш аванс.