Незважаючи на важку ситуацію в країні, ми намагаємось виконати всі ваші замовлення. Можлива затримка із відправкою 2-3 дні. Дякуємо що ви з нами!

Жінкам

Показати:
Сортування:

Стартовый гидрокостюм женский W CARBON AIR CLOSE

В женском стартовом костюме CARBON AIR CLOSE используется технология Powerskin Carbon Air ..

9.035 грн

Стартовый гидрокостюм женский W CARBON AIR OPEN

В женском стартовом костюме Carbone Air Open используется технология Powerskin Carbon..

7.990 грн

Стартовый гидрокостюм женский W CARBON AIR OPEN

В женском стартовом костюме Carbone Air Open используется технология Powerskin Carbon..

9.035 грн

Жінкам


Гідрокостюми Arena


Світовий виробник екіпіровки для плавців Arena у своїх костюмах для спортсменів довів, що правильний високотехнологічний костюм для плавання значною мірою здатний допомогти спортсменам досягти найкращих результатів. Італійський бренд у своїх інноваційних розробках зробив упор на спеціальний склад та особливе переплетення ниток у тканині, що забезпечують інтелектуальне стиснення (Intelligent Compression) тіла.

Що дає технологія інтелектуального стиску?

Поліпшення гідродинамічних властивостей тіла плавця. На тіло плавця при зануренні у воду починає діяти виштовхувальна сила, у зв'язку з чим окремі ділянки тіла збільшують опір воді під час руху і знижують швидкість плавця. Вуглецеві волокна у костюмах Powerskin Carbon Pro перешкоджають критичному розтягуванню тканини, забезпечуючи додаткову компресію у місцях прилягання до тіла спортсмена. В цілому тіло отримує більшу обтічність, а завдяки еластичності матеріалу свобода рухів плавця нічим не обмежується.

Ефект Powerskin – "сила шкіри". Гідрокостюм для плавання, зшитий за технологією Powerskin Carbon Pro, в області м'язів стегон та сідниць оснащений еластичною стрічкою, яка забезпечує легкість руху та додаткову силу при поштовхах.

Легкість. Застосування технології Carbon Pro дозволило не заощаджуючи на товщині матеріалу знизити загальну вагу костюма.

Міцність. Завдяки вуглецевим волокнам, тканина не схильна до критичного розтягування і пошкоджень.

Стійкість до хімічних середовищ. Матеріал відмінно витримує тривалі запливи в хлористій воді, легко миються та швидко сохнуть.

Застосування унікальної технології на основі переплетених вуглецевих волокон дозволило максимально проявитися силовим та функціональним якостям спортсмена на шляху до перемоги у змаганнях.